dawniej Grzybek
Nieruchomości s.c.
501 741 688
twoje ulubione »

Zespół

Każdy z nas jest wyjątkowy, ale też każdy z nas odgrywa ważną rolę w procesie obsługi sprzedaży, kupna i wynajmu nieruchomości. Nasze umiejętności i predyspozycje służą Tobie i komfortowi obsługi. A teraz poznaj nasz zespół.

Małgorzata Grzybek

Małgorzata Konkiewicz

współwłaściciel, pośrednik nieruchomości - licencja nr 569

+48 602 614 013, m.grzybek@welcome-nieruchomosci.pl

Z rynkiem nieruchomości w Poznaniu związana od roku 1996, licencjonowany pośrednik, doradca na rynku nieruchomości. Magister Geografii (UAM w Poznaniu), a także absolwentka podyplomowych studiów z Ekonomiki Nieruchomości i Inwestycji.

W Welcome nieruchomości czuwa nad przebiegiem transakcji, nadzoruje przygotowanie umów i dokumentów. W pracy stawia na dobrą komunikację, trwałe relacje z Klientami oraz poznanie ich potrzeb i oczekiwań. Ceni aktywność sportową jako źródło nauki konsekwencji, opanowania i spokoju – tenis i brydż to jej ulubione pasje.

Opinie Klientów » Oferty »
Marta Grzybek

Marta Grzybek-Godlewska

współwłaściciel, specjalista ds. nieruchomości - licencja nr 28651

+48 501 741 688, marta.grzybek@welcome-nieruchomosci.pl

Z wykształcenia socjolog, absolwentka UAM w Poznaniu. W branży nieruchomości pracuje od 8 lat. Wcześniej zajmowała sie obsługą klienta przy kredytach hipotecznych. Pozytywnie nastawiona do świata i ludzi, z dobrą intuicją w relacjach interpersonalnych i biznesowych. Szybka w działaniu, zmotywowana na sukces, który upatruje w budowaniu pozytywnych relacji ze swoimi klientami. Otwarta, zmobilizowana, komunikatywna.

Duża wiedza na temat lokalnego rynku nieruchomości umożliwia jej rzetelne doradztwo w zakresie przygotowania nieruchomości do szybkiej sprzedaży. Uważa, że wysokie standardy obsługi klienta są kluczem do sukcesu.

Opinie Klientów » Oferty »

WELCOME

KONTAKT

Marzenia mają adres...

Nie znalazłeś odpowiedniej oferty?

Napisz czego szukasz, z pewnością znajdziemy adres Twojego marzenia!

Welcome Nieruchomości

61-664 Poznań

Starowiejska 1E/1

501 741 688

biuro@welcome-nieruchomosci.pl

www.welcome-nieruchomosci.pl

akrobata.com - strony internetowe dla biur nieruchomości.
DO GÓRY ˄