dawniej Grzybek
Nieruchomości s.c.
501 741 688
twoje ulubione »

Firma

Welcome Nieruchomości Poznań

Standardowo w tym miejscu biura nieruchomości umieszczają wyliczankę o profesjonalizmie, doświadczeniu, komforcie Klienta itd. Jednak Welcome Nieruchomości Poznań to biuro nieruchomości niestandardowe – dlaczego mamy się chwalić czymś, co powinno być normą? My chcemy wychodzić PONAD standard!

Nie bez powodu wszystkich pośredników naszej firmy łączy pasja do sportu, a szczególnie do tenisa ziemnego. Sport nauczył nas, że gra się do ostatniej piłki, a zwycięstwo przynoszą odwaga, optymizm, upór, dobra forma i... fair play. Właśnie dlatego cechuje nas:

Odwaga

Nie boimy się rynku nieruchomości, ponieważ nie ma przed nami tajemnic. 18 lat na rynku zaowocowało ogromnym doświadczeniem. Nie dajemy się zaskoczyć trudnym sytuacjom. Kupno, sprzedaż, wynajem ? Nie ma problemu, to nasz chleb powszedni – znamy najlepsze rozwiązania prawne, podpowiadamy decyzje finansowe oraz rzetelnie i bezstronnie oceniamy sytuację nieruchomości naszych Klientów.

Optymizm

Wygraliśmy wiele piłek, więc wiemy, że wszystko jest możliwe! Razem, z uśmiech i głową do góry, idziemy, by pomóc spełnić Twoje marzenia o tej JEDYNEJ, wyśnionej nieruchomości. Praca z ludźmi przynosi nam satysfakcję, a każda udana transakcja daje powód do dumy i zachęca do dalszej pracy – chcemy byś poczuł to samo.

Upór

Czasami zdarzają się naprawdę skomplikowane transakcje – postępowanie spadkowe, komornicze, błędy urzędników i w księgach wieczystych, nieuregulowany stan prawny, jednak wiemy, że wiedza, wsparcie prawników oraz mrówcza praca w wyjaśnianiu zawiłości przynosi wymarzony efekt. Dla Ciebie warto się starać.

Dobra forma

Nasza branża ciągle się rozwija i zmienia. To wymaga szkoleń i doskonalenia swoich umiejętności. Nie pozostajemy w tyle. Mało tego, chcemy inicjować zmiany tak, by nasze biuro, ale i zawód pośrednika kojarzyły się z profesjonalizmem i najwyższym standardem usług.

Fair play

Tak jak w sporcie – uczciwe i szczere zachowania wracają do Ciebie. Jesteś naszym partnerem a nie przeciwnikiem. Dlatego zawsze działamy w Twoim interesie. Kupno nieruchomości to coś więcej niż mecz. Tu chodzi o Twoje dobro, przyszłość Twoją i Twojej Rodziny. Dlatego doradzamy najlepsze rozwiązania, prowadzimy negocjacje, by końcowy wynik był naszym wspólnym zwycięstwem.

WELCOME

KONTAKT

Marzenia mają adres...

Nie znalazłeś odpowiedniej oferty?

Napisz czego szukasz, z pewnością znajdziemy adres Twojego marzenia!

Welcome Nieruchomości

61-664 Poznań

Starowiejska 1E/1

501 741 688

biuro@welcome-nieruchomosci.pl

www.welcome-nieruchomosci.pl

akrobata.com - strony internetowe dla biur nieruchomości.
DO GÓRY ˄