dawniej Grzybek
Nieruchomości s.c.
(61) 830-15-15
twoje ulubione »

FILOZOFIA

Poznańskie biuro nieruchomości

podstrona.jpg

Twoje marzenia mają adres, a my dokładamy starań, byś go poznał. Dlatego dbamy o każdą ofertę, jej przygotowanie, prezentację i reklamę, a Ty jesteś dla nas najważniejszym Klientem.

To nie są puste słowa – wiemy ile stresu kosztuje sprzedaż i kupno nieruchomości. Wiemy ile czasu to zajmuje, wiemy też, dlaczego potrzebujesz pomocy profesjonalnego pośrednika. Właśnie dlatego WITAMY w biurze Welcome Nieruchomości – to dobry wybór!

Wiemy, że nie sztuką jest sprzedawać, ale sprzedać. W dzisiejszych czasach rynek jest pełen świetnych ofert, ale... "wiszą" one na portalach miesiąc, dwa, rok i... nic się nie dzieje.

W Welcome Nieruchomości znamy doskonale poznański rynek nieruchomości, realne ceny, skuteczne sposoby reklamy i rozwiązania przyśpieszające proces sprzedaży Twojej nieruchomości. Chcemy także poznać Twoje marzenia, motywacje i potrzeby, tak, by każde nasze spotkanie zbliżało nas do sukcesu.

Już wielu Klientów wpadło tylko na chwilę, by sprzedać swoje mieszkanie, dom czy działkę i... zadowoleni z przebiegu transakcji, pozostają z nami przez lata polecając nas innym. Szczycimy się szczególnie takimi, którzy u nas sprzedali swoją nieruchomość, a potem powierzyli nam poszukiwanie nowej, obsługę prawną i finansową. Dlaczego? Bo tak wbrew pozorom jest szybciej, taniej i wygodniej. A przecież właśnie tego potrzebujesz!

WELCOME

KONTAKT

Marzenia mają adres...

Nie znalazłeś odpowiedniej oferty?

Napisz czego szukasz, z pewnością znajdziemy adres Twojego marzenia!

Welcome Nieruchomości

61-664 Poznań

ul. Starowiejska 1E/2

(61) 830-15-15

biuro@welcome-nieruchomosci.pl

www.welcome-nieruchomosci.pl

akrobata.com - strony internetowe dla biur nieruchomości.
DO GÓRY ˄