dawniej Grzybek
Nieruchomości s.c.
(61) 830-15-15
twoje ulubione »

Rekomendacje

Zespol/marta-grzybek.jpg

Marta Grzybek

Duże zaangażowanie, profesjonalizm i wsparcie

Duże zaangażowanie, profesjonalizm i wsparcie

Panią Martę z biura nieruchomości Welcome polecili mi znajomi. Bardzo się cieszę, że skorzystałam z pomocy pośrednika przy wynajmie mieszkania. Piękne ogłoszenie i zdjęcia mieszkania, duże zaangażowanie, profesjonalizm i wsparcie Pani Marty sprawiły że szybko znalazłam zadowolonego godnego zaufania lokatora. Pani Marta jest bardzo serdeczną, ciepłą osobą, wszystko przedstawia w sposób jasny, konkretny, działa szybko i sprawnie, w trakcie poszukiwań na bieżąco informuje o przebiegu procesu poszukiwań, doradza, i weryfikuje potencjalnych najemców kierując się oczekiwaniami klienta, ale przede wszystkim bezpieczeństwem i sukcesem transakcji. Polecam wszystkim, którym zależy na spokojnym fachowym wynajmie mieszkania.

Sylwia Kubacka

Najemcy, o których marzą właściciele

Najemcy, o których marzą właściciele

Z Panią Martą Grzybek współpracuję od ponad 10 lat. W tym czasie kilkukrotnie znajdywała najemców mieszkań i za każdym razem byli to najemcy, o których marzą właściciele mieszkań. Płacący terminowo, dbający o nieruchomość i niedokuczliwi dla sąsiadów. Równie dobrze oceniam naszą współpracę przy sprzedaży mieszkań. Pani Marta Grzybek i jej biuro działają bardzo sprawnie, rzetelnie i terminowo, a dodatkową zaletą są konkurencyjne ceny usług. Trafiłam do niej, pytając znajomych o dobrego pośrednika. Po latach mogę powiedzieć, że wciąż trzyma wysoki poziom.

Jolanta Przewoźna

Indywidualne podejście do Klienta

Indywidualne podejście do Klienta

Pragnę serdecznie podziękować za współpracę z Biurem Nieruchomości Welcome a w szczególności Pani Marcie Grzybek, dzięki której wszystkie formalności zostały załatwione szybko, terminowo i bardzo sprawnie. Indywidualne podejście do klienta ale przede wszystkim wysoki profesjonalizm i duże doświadczenie oraz fachowa pomoc zasługuje na szczególne podkreślenie. Bardzo polecam!

Danuta Przybylska

Cenne wskazówki, aranżacja mieszkania i profesjonalne zdjęcia...

Cenne wskazówki, aranżacja mieszkania i profesjonalne zdjęcia...

Pani Marta jest profesjonalnym i kompetentnym pośrednikiem, zaangażowana w swoją pracę i bardzo uprzejma. Mogę ją szczerze polecić wszystkim, którzy poszukują profesjonalnej pomocy przy sprzedaży nieruchomości. Cenne wskazówki, aranżacja mieszkania i profesjonalne zdjęcia zwiększyły atrakcyjność mieszkania i przyciągnęły uwagę potencjalnych kupujących, dzięki czemu szybko udało się znaleźć nabywcę.

Barbara Jezuita

WELCOME

KONTAKT

Marzenia mają adres...

Nie znalazłeś odpowiedniej oferty?

Napisz czego szukasz, z pewnością znajdziemy adres Twojego marzenia!

Welcome Nieruchomości

61-664 Poznań

ul. Starowiejska 1E/2

(61) 830-15-15

biuro@welcome-nieruchomosci.pl

www.welcome-nieruchomosci.pl

akrobata.com - strony internetowe dla biur nieruchomości.
DO GÓRY ˄