dawniej Grzybek
Nieruchomości s.c.
501 741 688
twoje ulubione »

Tak działamy

przyjęcie nieruchomości

Mieszkamy w Poznaniu od dzieciństwa. Jak dobry taksówkarz znamy to miasto i okolice od podszewki. Wiemy co gdzie jest, jak tam dojechać i jak się mieszka w tej lokalizacji. Nie jest dla nas tajemnicą, co i za ile się tam sprzedaje.

Poznajemy oczekiwania Klienta, poznajemy nieruchomość - słabe i mocne strony. Szacujemy jej wartość nie na podstawie cen z portali internetowych ale realnych cen transakcyjnych. To pozwala urealnić wartość i znaleźć poziom ceny satysfakcjonujący obie strony.

Zostawiamy decyzję Klientowi, czy uczestniczy aktywnie w sprzedaży, czy my mamy zająć się wszystkim. Razem ustalamy strategię cenową i marketingową, planujemy reklamę, przedstawiamy najlepsze rozwiązania, by Klient jak najszybciej mógł otrzymać pieniądze za sprzedaną nieruchomość.

sesja zdjęciowa

Wizerunek jest ważnym elementem naszego życia. Dbamy o swoje ubranie, fryzurę i uśmiech. Nie zmieniamy sie nie do poznania tylko tuningujemy wygląd. My to samo robimy z nieruchomością Klienta - aranżacja wnętrza i dobre zdjęcia tak, by nieruchomość prezentowała sie idealnie i zachęcająco to home staging. Przecież zwykle wybieramy na półkach produkty, które są pięknie opakowane i należycie eksponowane. 

Home staging i sesja zdjęciowa nie służą ukryciu wad, ale wydobyciu zalet Twojej nieruchomości tak, by przyciągnąć wzrok Klienta i zachęcić go do wybrania właśnie tej oferty jako najlepszej z setek innych. Mało tego, chcemy, by już po zdjęciach Klient zakochał się w niej i poczuł jak u siebie w domu. Chcemy, by oczyma wyobraźni widział się w tych wnętrzach: salonie, sypialni, kuchni, ogrodzie...

opis nieruchomości

Biuro nieruchomości sprzeda.... znasz takie teksty na pamięć, więc wyłączasz się i dalej przeskakujesz akapitami...

Nasze opisy nieruchomości są rzetelne i pełne, tak by Klient wiedział, czy ta oferta jest właśnie dla niego. Pozwala to  uniknąć rzeszy rozczarowanych oglądaczy, którzy sami dopowiedzieli sobie to, czego w tekście nie było.

reklama

My Poznaniacy nie lubimy wyrzucać pieniędzy. Właśnie dlatego wiemy gdzie i jak reklamować się skutecznie. Wiemy, które portale mają najlepszy zasięg a także to, jaki jest profil oglądających oferty.

Internet nie ma dla nas tajemnic. Między innymi dlatego postawiliśmy na mocną markę, wyraźny wygląd i profesjonalną i przyjazną poszukującym stronę www. Tak samo prezentujemy się na portalach, by każdy Klient wiedział od pierwszego wejrzenia, że trafił na profesjonalistów.

Dzięki temu Twoja oferta będzie oglądana i wybierana najczęściej, bo o to dokładnie chodzi.

prezentacja

Profesjonalne przygotowanie nieruchomości do prezentacji i nasza wiedza o niej to podstawa naszego działania. Przyjazny klimat i otwartość sprzyją rozmowom handlowym i negocjacjom. Taka atmosfera pomaga podejmować właściwe decyzje, bez pośpiechu i presji. 

Oprócz standardowych prezentacji organizujemy Dni Otwarte, wtedy wielu potencjalnych nabywców może obejrzeć Twoją nieruchomość w idealnych okolicznościach.

sprzedaż

W Welcome Nieruchomości przeprowadzamy naszych Klientów przez cały skomplikowany proces, razem prowadzimy negocjacje, podpisujemy umowy i przekazujemy nieruchomość w ręce nowych właścicieli. Przez ten czas Twoja sprawa jest dla nas najważniejsza. Być może wrócisz do nas przy kolejnej okazji kupna lub sprzedaży. Będzie tak samo profesjonalnie.

Przyjazna atmosfera i Twoja satysfakcja – chcemy byś tak nas zapamiętał :)

WELCOME

KONTAKT

Marzenia mają adres...

Nie znalazłeś odpowiedniej oferty?

Napisz czego szukasz, z pewnością znajdziemy adres Twojego marzenia!

Welcome Nieruchomości

61-664 Poznań

Starowiejska 1E/1

501 741 688

biuro@welcome-nieruchomosci.pl

www.welcome-nieruchomosci.pl

akrobata.com - strony internetowe dla biur nieruchomości.
DO GÓRY ˄